Sertifioidut Berker-sähkösuunnittelijat

Pientalon sähköistys ja taloautomaation suunnittelu ovat varmoissa käsissä, kun annat sähkösuunnitelman sertifioidun Berker-sähkösuunnittelijan tehtäväksi. Sertifioitu Berker-sähkösuunnittelija on kokenut sähköalan ammattilainen, joka on alan koulutuksen lisäksi saanut Berkerin oman taloautomaatiokoulutuksen. Hän tuntee kaikki taloautomaation mahdollisuudet ja parhaat keinot niiden toteutukseen.


Sertifioidut yritykset

Tmi Bendtek

Jari Kaarrela
Kurjenkatu 5
20760 Piispanristi
045-6512801
jari.kaarrela@pp3.inet.fi
 
Futur-Sähkö Oy

Juho Syrjä
Sarvijaakonkatu 23
33540 Tampere
0440-455532
juho.syrja@futursahko.fi
www.futursahko.fi
Hendell Oy

Ari Miettinen
Mikkolantie 20
00640 Helsinki
050-5231242
ari.miettinen@hendell.fi
www.hendell.fi
Iecon Oy

Jani Heinonen
Opistokatu 9
65100 Vaasa
040-5951793
jani.heinonen@iecon.fi
www.sähköiecon.fi
Insinööritoimisto Sähkö-Ohmi Oy

Sami Astala
Purpuripolku 7-9 A
00420 Helsinki
09-5664452
s-ohmi@dlc.fi
www.inststosahko-ohmi.fi
Insinööritoimisto SähköSirkiä Oy

Matti Sirkiä
Palvikuja 2 A
05460 Hyvinkää
0400-885659
matti.sirkia@sahkosirkia.fi
www.sahkosirkia.fi
KHTT-Suunnittelu Oy

Juha Karimäki
Birger Jaarlin katu 21
13100 Hämeenlinna
0400-859969
juha.karimaki@khtt.fi
www.khtt.fi
Laatu-Sähkö Oy

Jussi Karasti
Myllymäenkatu 25
53100 Lappeenranta
050-3207611
jussi.karasti@laatusahko.fi
www.laatusahko.fi
MTL Sähkö & Suunnittelu

Mika Laitinen
Hyllilänkatu 1
33730 Tampere
0400-493273
mika.laitinen@raksu.net
http://www.raksu.net
Päijänne Sähkö Oy

Jarmo Laakso
Piianpolku 3
15540 Villalähde
040-8298158
jarmo.laakso55@elisanet.fi
Sauvon Sähkötarvike Oy

Mikko Laihinen
Sähkömiehentie 4 A
21570 Sauvo
050-66486
mikko.laihinen@sauvonst.fi
www.sauvonst.fi
Suunnittelutoimisto Hakala Oy

Antti Lehtinen
PL60 / Jaatsinkatu 1
38201 Sastamala
0400-831841
antti.lehtinen@shakala.fi 
www.shakala.fi
 
Sameltech Oy

Samu Rissanen
Hallusvuorentie 75
21250 Masku
0400-510223
samu.rissanen@sameltech.fi
www.sameltech.fi
Sähkö-Hoikkanen Oy

Pekka Hoikkanen
Riuttonkulmantie 2
37420 Valkkinen
045-6720800
pekka.hoikkanen@sahko-hoikkanen.fi
www.sahko-hoikkanen.fi
Sähkö Solutions Oy

Jukka Ruottinen
Humikkalankuja 3 B
00920 Helsinki
050-5406406
jukka@sahkosolutions.fi
www.sahkosolutions.fi
Oy Torch Engineering Ltd

Juha Vire
Herraskuja 2
02620 Espoo
040-5105282
torchengineering@co.inet.fi
www.torchengineering.com
Terawatt Oy

Mikko Alakorva / Kari Lindqvist
Koskelontie 14 A
02920 Espoo
040-4513589 / 044-0123619
mikko.alakorva@terawatt.fi
kari.lindqvist@terawatt.fi
www.terawatt.fi